Preču piegāde un atgriešana

PREČU PIEGĀDE

COVID-19! Mēs turpinam strādāt un nodrošinām bezmaksas piegādi uz Omniva pakomātu Latvijā visiem pasūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz 20 EUR.

Mēs regulāri piedāvājam bezmaksas piegādes akcijas, tādēļ seko mums facebook.com/queenrose.lv un uzzini par tām pirmais!

Standarta piegādes veidi:

Pasūtījumiem līdz 20 EUR Latvijā ir iespējams izvēlēties šādus piegādes veidus: 

  • Piegāde uz Omniva pakomātu -  piegādes maksa 2.88 EUR, t.sk. PVN tiks pieskaitīta Jūsu rēķinam. Prece tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto Omniva pakomātu. Kad paciņa ir ievietota pakomātā, Jūs saņemsiet sms ar kodu uz norādīto mob. tel. numuru, ar kuru varēsiet atslēgt durtiņas un paciņu izņemt. Lūdzu ņemt vērā, ka paciņa pakomātā tiek uzglabāta 7 dienas.

    Pie pasūtījuma (komentārā) lūdzu ierakstiet izvēlēto pakomāta adresi. Šeit - Omniva pakomātu adreses 

  • Latvijas Pasts - piegādes maksa 2.88 EUR, t.sk. PVN tiks pieskaitīta Jūsu rēķinam. Sūtījums tiks nogādāts Jums tuvākajā pasta nodaļā, atbilstoši Jūsu adresei. 
  • Kurjera piegādepiegādes maksa 5.99 EUR, t.sk PVN tiks pieskaitīta Jūsu rēķinam. Piegāde tiks veikta līdz mājas durvīm.

Mēs šobrīd nepiegādājam ārpus Latvijas.

 PREČU ATPAKAĻATDOŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

QUEEN Rose atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 dienu laikā no dienas, kad būs saņemta informācija par atkāpšanos no līguma, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.
Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana mums vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Ja vēlies atgriezt preci, kura iegāde Tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteiktas preces iegādi), Tev jāatgriež arī saņemtā dāvana. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.  

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz: 

Interneta veikala preču atgriešana
SIA QUEEN Rose
Priedaines iela 14, Ikšķile, LV-5052, Latvija
 

BOJĀTU PREČU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis preci, kas tikusi bojāta piegādes laikā, lūdzu sazinies ar mums uz info@queenrose.lv, norādot pasūtījuma numuru, preces nosaukumu, bojājumu aprakstu, kā arī bojātās preces fotogrāfijas.