Maksājumi

1. AR BANKAS MAKSĀJUMU KARTI

Mēs šobrīd izmantojam  PAYSERA norēķinus ar kredītkarti un PAYPAL "Ekspress checkout" drošos maksājumus. Izvēlieties vai apmaksu ar kredītkarti veiksiet PAYPAL VAI PAYSERA.  Pēc visas informācijas ievadīšanas, izvēlieties PABEIGT DARĪJUMU. un sekojiet norādēm.

2. AR PAYPAL

Ja Tev ir PayPal konts, droši to izmanto, apmaksājot pirkumu QUEEN ROSE accessories. Viss kā parasti ar PayPal - ievadi savu lietotājvārdu, paroli un maksājums tiks izpildīts uzreiz. Ļoti ērti. 

Ja Tev nav PAYPAL konts, veic apmaksu ar kredītkarti - PAYPAL lapas apakšā izvēlēties -  "PAY WITH CREDIT CARD" vai "CREAT AN ACCOUNT" (atkarībā no Jūsu ierīces uzstādījumiem un cookies ). Šī ir iespēja norēķināties ar maksājumu karti, neizveidojot paypal kontu, ja izvēlēsieties šādu opciju. Lai norēķinātos, būs nepieciešams ievadīt  kartes numuru, kartes derīguma termiņu, vārdu, uzvārdu un CVC kodu (tas atrodams kartes otrā pusē), un pirkums tiks apstiprināts uzreiz. Ļoti ērti un droši.

3. AR PAYSERA (banklink)

Paysera ir drošs, lēts un vienkāršs veids, kā veikt maksājumus vai nosūtīt un saņemt naudu tiešsaistē. Vairāk nekā 5000 interneta veikalu ir uzstādījuši PAYSERA checkout apmaksas veidu. Lietojot "Paysera" apmaksas veidu, SWEDBANK, CITADELE un LUMINOR banku klienti tiks savienoti ar savām internetbankām, lai veiktu maksājumu vai iespēja apmaksāt ar kredītkarti jebkuram klientam.

3. AR PĀRSKAITĪJUMU NO SAVAS INTERNETA BANKAS -  "Apmaksa ar pārskaitījumu"

Ja parasti labāk izvēlies apmaksāt rēķinus ar interneta banku, tad šis ir Tavs variants. Kā maksājuma veidu izvēlies "Apmaksa ar pārskaitījumu".  Pēc pasūtījuma veikšanas jāveic maksājums uz mūsu norādītajiem rekvizītiem, maksājuma uzdevumā norādot Jūsu pasūtījuma numuru. Ja vēlaties, uz norādīto e-pasta adresi  varam izsūtīt avansa rēķinu (informējiet mūs uz e-pastu info@queenrose.lv). Preces tiks izsūtītas uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Lūdzu, nekavējies ar rēķina apmaksu un izdari to 24h laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiks anulēts.

Ja ir radušies jautājumi, kas saistīti ar maksājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums - info@queenrose.lv